Veikkolan Koirakerho ry

Tervetuloa Vekoran nettisivulle!

Hallitus ja vastaavat

Vuoden 2017 hallitus

 

Puheenjohtaja
Taina Rantanen, Kylmälä
taina.rantanen@gmail.com

Sihteeri
Anna Sinervo, Veikkola
anna.sinervo79@gmail.com

Jäsensihteeri / Varapuheenjohtaja
Eva-Maria Sipilä, Veikkola
jasensihteeri.vekora@gmail.com

Kenttä hankevastaava
Sari Nyberg, Lapinkylä
nyberg.sari@gmail.com

Rahastonhoitaja
Eva Bergman, Kirkkonummi
rahastonhoitaja@outlook.com

Tiedotusvastaava (kotisivut, Facebook-ryhmä)
Niina Aho, Veikkola
niinasa@outlook.com

Hallituksen jäsen
Mervi Ryynänen, Espoo
mervi64ryynanen@gmail.com

 

Muut vastaavat

Vekoran Blogi
Minna Palviainen, Sipoo
vekoranblogi@gmail.com

MEJÄ-vastaava
Tuomo Hannula, Kylmälä
tuomo.hannula@gmail.com

PK-vastaava
Pirjo Klinga
pipsa314@gmail.com

TOKO-vastaava
Kira Varesvuo, Helsinki
kira_varesvuo@hotmail.com

Agilityvastaava
Marika Suominen
maale@luukku.com

Veikkolan koirakerhon tilinumero FI15 5297 4520 0232 20

 

loading